Psychologia w sieci


Na kanale Edukacja i Aktywizacja Seniorów  znajdziemy niezwykle ciekawe opracowanie treningu pamięci dla seniorów, przygotowany przez dr Edyta Bonk - psycholożkę, wykładowczynię Uniwersytetu SWPS oraz wielu Uniwersytetów Trzeciego Wieku, koordynatorkę merytoryczną Psychologicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sopocie; prowadzącą autorskie programy: Trening Pamięci, Gimnastyka Umysłu czy Trening Twórczego Myślenia; ekspertkę w projekcie Memo, Siłownia Pamięci, Proste i Pomocne czy Kwido Mementia; naukowo zajmującą się tematem efektywności treningów pamięci.

 

 

 

Jak pokonać stres związany z pandemią?

W rozmowie z redaktorem Łukaszem Ligorowskim z Radio Rodzina o źródłach stresu w czasie pandemii koronawirusa rozmawia psycholog Piotr Łącki.  Wymienia kilka sposobów na radzenie sobie z jego objawami. Posłuchaj audycji Oblicza Wrocławia w Radio Rodzina - tam znajdziesz nagranie audycji Oblicza Wrocławia. Kliknięcie ten link pozwoli Ci odtworzyć rozmowę.

 

/źródło: psychologiadlaseniora.pl/

 

 

 

 

*Informujemy, iż strona NIGDY nie promowała-nie będzie tego robić teraz czy w przyszłości-odpłatnie, nieodpłatnie i na jakichkolwiek innych zasadach żadnych konkretnych firm, stron, podmiotów, osób czy usługodawców w celach komercyjnych lub zarobkowych.