OGŁOSZENIA


Projekt finansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy
Projekt finansowany ze środków miasta stołecznego Warszawy

Miło nam poinformować, że w XII Festiwalu Śpiewających Seniorów nad którym honorowy patronat sprawuje Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy zdobyliśmy nagrody i wyróżnienia! Żoliborski Festiwal od wielu lat jest ważnym wydarzeniem kulturalnym, służy promocji twórczości i integracji społecznej seniorów, tworzy płaszczyznę pozytywnej rywalizacji. Festiwal ma charakter ponadlokalny.

 

Wszystkim naszym uczestnikom Festiwalu dziękujemy za tak wspaniałą reprezantację, gorąco pozdrawiamy i... do usłyszenia!

 

Już 10 października odbędzie się V Kongres Osób z Niepełnosprawnościami pod hasłem „Aktywni Obywatele i Obywatelki”. Trwa rejestracja na to wydarzenie, które odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie. Szczegóły TUTAJ.

Opiekujesz się bliskim seniorem, który ma problemy z pamięcią, cierpi z powodu zaburzeń poznawczych lub zespołów otępiennych? Twój bliski w przebiegu choroby utracił możliwość samodzielnego funkcjonowania? Nie dźwigaj samotnie ciężaru opieki nad chorym! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy terapeuty w swoim domu. Skontaktuj się z nami : (48) 570 386 060 lub fundacjawsparcie@os.pl

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020.