Ogłoszenia


Do e-kawiarenki zapraszamy wszystkich uczestników zajęć, a także seniorów 60+, mieszkańców dzielnicy Wesoła*. Od lutego 2019 w każdy poniedziałek i środę między 10.00 a 12.00 można skorzystać stacjonarnie, w Cetrum Aktywności "Na Spokojnej" przy ul. Spokojnej 2 z Internetu, by samodzielnie: sprawdzić pocztę elektroniczną, wysłać wiadomości e-mail, przejrzeć portale informacyjne, strony www w sieci. Z urządzeń jednocześnie mogą korzystać 4 osoby. Do skorzystania z e-kawiarenki niezbędna jest podstawowa umiejętność korzystania z przeglądarki internetowej.

 

*aby korzystać z przestrzeni, zajęć i sprzętu w Centrum wystarczy wypełnić deklarację - do pobrania na stronie lub/i w biurze Centrum w godzinach 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku.

 

Seniorze! Skończyłeś 75 lat? Masz problem z cieknącym kranem, nieszczelnym oknem lub inną drobną usterką?

Skorzystaj z usług Warszawskiej Złotej Rączki dla seniora 75+.

Regulamin usługi TU oraz plakat informacyjny TUTAJ (kliknij w podkreślone słowa)

Poszukujemy komunikatywnych, ciepłych, zaangażowanych osób do prowadzenia - na zastępstwa - zajęć tańca. Każdy, posiadający odpowiednie umiejętności, może poprowadzić trening według autorskiego scenariusza. Oferujemy możliwość odbycia praktyk, zdobycia doświadczenia zawodowego, zaświadczenia o odbyciu zajęć oraz wsparcie merytoryczne w całym procesie realizowania autorskiego programu w pracy z seniorami. Od wolontariuszy/pracowników oczekujemy pozytywnego nastawienia, cierpliwości, optymizmu, umiejętności w zakresie i obszarze, w którym będą działać. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem OPS przy ul. 1 Pułku Praskiego 21a lub/i pod numerem 22 773 44 12.